SKUP ODSZKODOWAŃ OC

Pomoc w uzyskaniu większego odszkodowania
( opublikowane: 2018-02-14 13:37) komentarzy: 0 , czytane: 1445 razy

Dlaczego warto odsprzedać swoje odszkodowanie?

Ubezpieczyciele naciskają na zawarcie ugód.

 

Jest to kolejny sposób na zakończenie likwidacji szkody przez Ubezpieczyciela najniższym kosztem. Często już rzeczoznawca Ubezpieczyciela, przy okazji oględzin pojazdu, proponuje zawarcie ugody, kusząc niewielką dopłatą do wyliczonej kwoty odszkodowania. Trzeba pamiętać, że pośpiech jest złym doradcą, a zawarcie ugody pozbawia nas możliwości dochodzenia dodatkowego odszkodowania w przyszłości, niezależnie od tego, jak bardzo niesprawiedliwa była oferta ubezpieczyciela. Warto sprawdzić propozycję Ubezpieczyciela przed taką decyzją. Do zawarcia ugody zawsze można jeszcze wrócić, a mając więcej informacji łatwiej wynegocjować lepsze warunki.

 

 

 

Dopłaty do odszkodowań OC 
Wrocław, Wałbrzych, Poznań 

tel. 507-181-263 

weryfikacja odszkodowania OCNajczęściej komentowane:

Odkup i dopłaty..

Odkup i dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych. 

Nasza firma zapewnia Państwu pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań z OC.  Ponad 90% wypłaconych odszkodowań jest zaniżonych, my dopłacimy do Twojego odszkodowania. 

Swoim klientom oferujemy dopłaty do odszkodowań, których nie udało się Państwu rozwiązać w satysfakcjonujący sposób. Działamy na jasnych i przejrzystych warunkach, wypłacając dla Państwa duże sumy, których nie udało się odzyskać od ubezpieczyciela. Jeśli tak, skontaktuj się z nami

tel. 793-520-274

e-mail: 

a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, koniecznych do dalszego prowadzenia twojej sprawy